everystat
Son değişiklikler
Maç verilerinden yeniden hesaplanan tüm istatistik değişiklikleri tarihe göre gruplandı. Sayılar formülden gelir; yorumu yapay zeka yazar (✦).
Puanlama formülü değişiklikleri
Oyuncu formu değil — everystat'in ölçüm yönteminde yapılan değişiklikler. Birçok değer aynı anda değişir.
- 2026-08-13LCK 2026'dan 19 oyuncunun Korece adı eklendi (istatistik değişikliği yok)0 değer güncellendi
- 2026-07-26Koridor evresi eksenine 15. dakikadan önce yenilen solo kill'ler eklendi — lig ve turnuva bazında ayrı ölçülüyor, oyuncu adı eşleştirmesi düzeltildi14,367 değer güncellendi
- 2026-07-25Eksen formülü yeniden hesaplandı — o güncellemenin oluşturduğu oyuncu bazlı değişiklikler geriye dönük olarak temizlendi8,308 değer güncellendi
- 2026-07-14Eksen formülü yeniden hesaplandı — o güncellemenin oluşturduğu oyuncu bazlı değişiklikler geriye dönük olarak temizlendi20,891 değer güncellendi
- 2026-07-11Eksen formülü yeniden hesaplandı — o güncellemenin oluşturduğu oyuncu bazlı değişiklikler geriye dönük olarak temizlendi68,192 değer güncellendi
16 Ekim 2026 Cuma
- CannaWorlds Top 2026 · Koridor evresiYükseldi ▲380→83(83/100)
✦Canna'nın Koridor evresi, Worlds 2026'da üst koridor oyuncuları arasında 15. dakikada +191.3 altın farkıyla 83'e yükseldi.
- AriaMid 2026 · Takım savaşıDüştü ▼245→43(43/100)
✦Aria'nın Takım savaşı puanı 43'e düştü, büyük sahnelerde %24,8 hasar payıyla diğer mid oyuncularının gerisinde kaldı.
- BAOCBLOL Bot 2026 · Koridor evresiYükseldi ▲227→29(29/100)
✦BAO'nun Koridor evresi puanı CBLOL 2026'da hafifçe 29'a yükseldi, ancak 15. dakikadaki 195,9 altın açığı puanı düşük tutuyor.
- BullBot 2026 · MakroYükseldi ▲223→25(25/100)
✦Bull'un Makro puanı 25'e yükseldi, çünkü 15. dakikadaki +2,5 CS avantajı daha keskin bir minyon dalgası ve harita kontrolüne işaret ediyordu.
- DoranMSI Top 2026 · İstikrarDüştü ▼279→77(77/100)Kaybetti4G 2M · G2 Esports · 1-3
✦Doran'ın İstikrar değeri MSI 2026'da 77'ye geriledi; 2,3'lük KDA üst koridordaki dengesiz performansları gösterdi.
- FIESTADemacia Kupası Mid 2026 · MekanikYükseldi ▲263→65(65/100)
✦FIESTA'nın Mekanik değeri 65'e yükseldi ve Demacia 2026'da orta koridorda yaptığı 665 DPM keskin bir icrayı yansıtıyor.
- MireuCBLOL Mid 2026 · Şampiyon havuzuYükseldi ▲234→36(36/100)
✦Mireu'nun Şampiyon havuzu, CBLOL 2026 mid oyuncuları arasında son dönemdeki daha güçlü performansı sayesinde hafifçe yükselerek 36 oldu.
- PaduckBot 2026 · MakroYükseldi ▲254→56(56/100)
✦Paduck'ın Makro değeri, 15. dakikada 7.9 CS geride olmasına rağmen haritada değer bularak 56'ya yükseldi.
- SamDBot 2026 · Şampiyon havuzuYükseldi ▲263→65(65/100)
✦SamD'nin Şampiyon havuzu, büyük sahnedeki alt koridor oyununa yönelik güncelliğe göre ağırlıklandırılmış bir değerlendirmeyle 65'e yükseldi.
- 98→96(96/100)Kazandı5G 0M · Karmine Corp · 3-0
✦ShowMaker'ın Koridor evresi EWC 2026'da 96'ya düştü, ancak 15. dakikada +321 altın farkı onu hâlâ elit seviyede tutuyor.
- 85→83(83/100)Kazandı5G 0M · Karmine Corp · 3-0
✦Siwoo'nun Koridor evresi, üst koridorda 15. dakikada 23 altın geride kalmasının ardından 83'e düştü.
- YoungJaeCBLOL Orman 2026 · İstikrarYükseldi ▲231→33(33/100)
✦YoungJae'nin İstikrar değeri 33'e yükseldi, CBLOL'de ormancı rolünde elde ettiği 2.6 KDA bu artışa katkı sağladı.
15 Ekim 2026 Perşembe
- KarisDemacia Kupası Mid 2026 · İstikrarYükseldi ▲1074→84(84/100)
✦Karis, Demacia 2026'da istikrarlı bir şekilde 3,6 KDA'yı korudu ve İstikrar puanını 84'e yükseltti.
- 88→82(82/100)
✦Namgung'un İstikrar değeri 82'ye geriledi ve son büyük sahnelerdeki 4.2 KDA daha az sağlam görünüyor.
- 94→90(90/100)
✦GIDEON'ın İstikrar değeri, son dönemdeki büyük sahne maçlarındaki dalgalanmalar yüzünden 90'a düştü, ancak KDA hâlâ 4.2.
- 49→46(46/100)
✦Roamer'ın Şampiyon havuzu Demacia 2026'da 46'ya geriledi, çünkü mid seçenekleri büyük sahnelerde dar kaldı.
- 87→84(84/100)
✦Teddy'nin İstikrar puanı 84'e düştü, çünkü Demacia 2026'daki 4,6 KDA'sı en iyi alt koridor oyuncularının gerisinde kaldı.
- 86→84(84/100)
✦Burdol'un İstikrar değeri 84'e düştü, çünkü Demacia 2026'daki 2.7 KDA üst koridordaki performansını biraz dengesiz bıraktı.
- 66→64(64/100)
✦Casting'in Mekanik puanı 64'e geriledi, çünkü mütevazı 507 DPM Demacia'daki diğer üst koridor oyuncularının gerisinde kaldı.
- 88→86(86/100)
✦Cuzz, Demacia 2026'da İstikrar puanında 86'ya hafifçe gerilerken, 4,8 KDA'sı ormancılar arasında biraz daha düşük bir sırada yer aldı.
- 79→77(77/100)
✦Jiwoo'nun Koridor evresi, alt koridorda 15. dakikada 426 altın geride kalmasının ardından 77'ye düştü.
- 96→94(94/100)
✦PerfecT Koridor evresinde 94'e geriledi, ancak 15. dakikadaki +768 altın avantajı üst koridorda hâlâ güçlü bir hâkimiyet olduğunu gösteriyor.
14 Ekim 2026 Çarşamba
- 87→70(70/100)
✦Effort'un İstikrar değeri, Demacia 2026'da 3.2 KDA ile diğer destek oyuncularının gerisinde kalınca 70'e düştü.
- 89→76(76/100)
✦Jiwoo'nun İstikrar puanı Demacia 2026'da 76'ya düştü, 3.8 KDA alt koridordaki dengesiz performansı gösterdi.
- ClearDemacia Kupası Top 2026 · İstikrarYükseldi ▲1287→99(99/100)
✦Clear'ın İstikrar değeri, Demacia 2026'nın büyük sahnesinde sabit bir 3,2 KDA ile 87'den 99'a yükseldi.
- RaptorDemacia Kupası Orman 2026 · MekanikYükseldi ▲1171→82(82/100)
✦Raptor'ın Mekanik değeri 82'ye yükseldi ve 510 DPM, Demacia 2026 ormancıları arasında öne çıktı.
- 60→67(67/100)
✦Taeyoon'un Takım savaşı puanı 67'ye yükseldi; %26,8'lik hasar payı alt koridorun çatışmalarda etkili olmasını sağladı.
- 92→85(85/100)
✦Vicla'nın Koridor evresi 85'e düştü ve Demacia 2026 mid oyuncuları arasında 15. dakikada yalnızca +47 altın avantajı vardı.
- KellinDemacia Kupası Destek 2026 · MakroYükseldi ▲676→82(82/100)
✦Kellin'in Makro puanı Demacia 2026'da 82'ye yükseldi, +169'luk GD@15 erken harita oyunundaki keskinliği yansıtıyor.
- 91→86(86/100)
✦Bdd'nin İstikrar değeri 86'ya düştü ve 5,4'lük KDA'sı geçmişteki büyük sahne standartlarının altında kaldı.
- CuzzDemacia Kupası Orman 2026 · Takım savaşıYükseldi ▲571→76(76/100)
✦Cuzz'un Takım savaşı Demacia 2026'da 76'ya yükseldi ve %73 öldürme katılımıyla çatışmalara dahil oldu.
- AimingDemacia Kupası Bot 2026 · İstikrarYükseldi ▲482→86(86/100)
✦Aiming'in İstikrar puanı, Demacia 2026'da alt koridordaki istikrarlı 4,7 KDA ile 86'ya yükseldi.
- 93→89(89/100)
✦PerfecT'in İstikrar puanı 89'a düştü, çünkü Demacia 2026'da 3,6 KDA ile diğer üst koridor oyuncularının gerisinde kaldı.
- 82→80(80/100)
✦Casting'in Koridor evresi puanı 80'e geriledi, çünkü 15. dakikadaki +47'lik mütevazı altın avantajı diğer Demacia üst koridor oyuncularının gerisinde kaldı.
- 62→60(60/100)
✦FIESTA'nın İstikrar puanı 60'a düştü; Demacia 2026'daki 2,1 KDA orta koridordaki performansın dengesiz olduğunu gösterdi.
- 79→77(77/100)
✦GIDEON'un Koridor evresi, ormanda 15. dakikada 116 altın geride kalmasının ardından 77'ye düştü.
- 94→92(92/100)
✦Roamer'ın İstikrar değeri son büyük sahne sonuçlarında 92'ye hafifçe geriledi, ancak 5,9'luk KDA hâlâ sabit.
- 96→94(94/100)
✦Teddy 15. dakikada +454 altınla Koridor evresinde hâlâ lider olsa da, alt koridor rakipleri farkı kapatınca 94'e geriledi.
13 Ekim 2026 Salı
- KarisDemacia Kupası Mid 2026 · İstikrarYükseldi ▲2054→74(74/100)
✦Karis, Demacia 2026'da İstikrar puanını 74'e çıkardı ve orta koridorda sabit bir 3,3 KDA'yı korudu.
- GIDEONDemacia Kupası Orman 2026 · İstikrarYükseldi ▲983→92(92/100)
✦GIDEON'ın İstikrar puanı 92'ye yükseldi; Demacia 2026'daki ormancı oyunu boyunca 4,9'luk sabit bir KDA korundu.
- 78→70(70/100)
✦Burdol'un Mekanik puanı 70'e geriledi, büyük sahnede 511 DPM ile diğer üst koridor oyuncularının gerisinde kaldı.
- NamgungDemacia Kupası Destek 2026 · İstikrarYükseldi ▲878→86(86/100)
✦Namgung'un İstikrar puanı 86'ya yükseldi, Demacia 2026'daki sabit 4.6 KDA büyük sahnede de dayandı.
- 68→60(60/100)
✦Quad'ın İstikrar puanı 60'a geriledi çünkü Demacia 2026'daki 5 KDA, büyük sahnedeki dengesiz oyununu toparlamaya yetmedi.
- RoamerDemacia Kupası Mid 2026 · İstikrarYükseldi ▲884→92(92/100)
✦Roamer'ın İstikrar puanı Demacia 2026'da 92'ye yükseldi ve orta koridorda sabit bir 5,9 KDA yakaladı.
- CastingDemacia Kupası Top 2026 · İstikrarYükseldi ▲684→90(90/100)
✦Casting'in İstikrar değeri, Demacia 2026 boyunca sabit 3,2 KDA ile 90'a yükseldi.
- 75→69(69/100)
✦Teddy'nin Mekanik puanı 69'a düştü, çünkü büyük sahnede 738 DPM ile diğer nişancıların gerisinde kaldı.
- 60→58(58/100)
✦Andil'in Koridor evresi 58'e düşüyor, 15. dakikadaki 234,5 altın açığı skoru aşağı çekiyor.
- 94→92(92/100)
✦Bdd'nin İstikrar değeri Demacia 2026'da 92'ye düşüyor, ancak 7,5 KDA orta koridor oyuncusunu güvenilir kılıyor.
- CareerWorlds Destek 2026 · MakroDüştü ▼281→79(79/100)
✦Career'in Makro puanı Worlds'te 79'a geriledi çünkü GD@15 +124.2'lik üstünlük her zaman harita kontrolüne dönüşmedi.
- 89→87(87/100)
✦Clear'ın İstikrar değeri 87'ye düştü, çünkü Demacia 2026'daki 2,6 KDA üst koridordaki maçların dengesiz geçtiğine işaret ediyordu.
- 91→89(89/100)
✦Cuzz, Demacia 2026'da İstikrar puanında 89'a düşse de 5,6 KDA hâlâ sağlam bir orman oyunu sergilediğini gösteriyor.
- 89→87(87/100)
✦Effort'un İstikrar değeri Demacia 2026'da 87'ye düştü ve 5.2 KDA'sı elit destek oyuncularının bir adım gerisinde kaldı.
- FakerMSI Mid 2026 · Takım savaşıDüştü ▼268→66(66/100)Kaybetti4G 2M · G2 Esports · 1-3
✦Faker'ın Takım savaşı puanı 66'ya geriledi, çünkü %59,4'lük öldürme katılımı MSI'daki diğer orta koridor oyuncularının gerisinde kaldı.
- 91→89(89/100)
✦Jiwoo'nun İstikrar puanı Demacia 2026'da 89'a düştü, ancak 5,9 KDA alt koridor oyuncusunu dengeli tuttu.
- KanaviMSI Orman 2026 · MakroDüştü ▼287→85(85/100)Kazandı4G 1M · Bilibili Gaming · 3-2
✦Kanavi'nin Makro puanı MSI 2026'da 85'e düştü ve eşit çıkan 15. dakika CS'i harita kontrolünün yavaşladığına işaret ediyor.
- 85→83(83/100)
✦Kellin'in Koridor evresi puanı 83'e düştü, çünkü +93'lük mütevazı GD@15 değeri Demacia 2026'daki diğer destek oyuncularının gerisinde kaldı.
- 77→75(75/100)Kaybetti4G 2M · G2 Esports · 1-3
✦Keria'nın Koridor evresi, 15. dakikada 15 altın geride kalmasının ardından MSI 2026'da 75'e düştü.
- LucidEWC Orman 2026 · MakroDüştü ▼289→87(87/100)Kazandı5G 0M · Karmine Corp · 3-0
✦Lucid'in Makro puanı 87'ye düştü çünkü EWC'de 15. dakikadaki +561 GD üstünlükleri tam olarak harita kontrolüne dönüşmedi.
- PerfecTDemacia Kupası Top 2026 · MakroYükseldi ▲271→73(73/100)
✦PerfecT'in Makro puanı 73'e yükseldi, çünkü 15. dakikadaki +1010 altın avantajı haritayı kontrol etmesi için ona alan tanıdı.
- PeyzWorlds Bot 2026 · MekanikDüştü ▼293→91(91/100)
✦Peyz Mekanik'te 91'e geriledi, Worlds'teki 825 DPM değeri ise en keskin alt koridor oyuncularının gerisinde kaldı.
- 73→71(71/100)
✦Raptor'ın Mekanik değeri 71'e düştü, çünkü 438 DPM'i Demacia 2026 ormancıları arasında daha alt sıralarda yer aldı.
- SiwooTop 2026 · Şampiyon havuzuYükseldi ▲289→91(91/100)
✦Siwoo'nun Şampiyon havuzu, son dönemdeki büyük sahne performansıyla üst koridor oyuncuları arasında üst sıralara yerleşerek 91'e yükseldi.
- 75→73(73/100)
✦Smash'in Takım savaşı puanı 73'e geriledi, çünkü %66,5'lik öldürme katılımı Worlds'ün en iyi nişancılarının gerisinde kaldı.
- TaeyoonBot 2026 · MekanikDüştü ▼273→71(71/100)
✦Taeyoon'un Mekanik puanı 71'e düştü ve büyük sahnelerde 766 DPM ile üst düzey nişancıların gerisinde kaldı.
- UcalMid 2026 · MekanikDüştü ▼272→70(70/100)
✦Ucal'ın Mekanik puanı 70'e geriledi, çünkü 675,9 DPM son dönemdeki büyük sahnelerde mid laner'lar arasında öne çıkamadı.
- 96→94(94/100)
✦Vicla'nın Koridor evresi Demacia 2026'da 94'e düştü, ancak 15. dakikada +267 altın avantajı onu hâlâ elit seviyede tutuyor.
- WillerOrman 2026 · İstikrarDüştü ▼264→62(62/100)
✦Willer'ın İstikrar puanı 62'ye geriledi, son büyük sahnelerde 2,7 KDA'sı daha tutarlı ormancıların gerisinde kaldı.
- ZekaMid 2026 · MekanikDüştü ▼285→83(83/100)
✦Zeka'nın Mekanik puanı 83'e geriledi, çünkü 708.8 DPM büyük sahnede en keskin orta koridor oyuncularının gerisinde kaldı.
12 Ekim 2026 Pazartesi
- 93→65(65/100)
✦Raptor'ın Takım savaşı puanı Demacia 2026'da 65'e düştü, %61,1'lik KP oranı diğer ormancıların gerisinde kaldı.
- JiwooDemacia Kupası Bot 2026 · İstikrarYükseldi ▲2663→89(89/100)
✦Jiwoo'nun İstikrar puanı, Demacia 2026'daki istikrarlı 5,9 KDA sayesinde 89'a yükseldi ve alt koridoru güvenilir tuttu.
- CuzzDemacia Kupası Orman 2026 · Koridor evresiYükseldi ▲2367→90(90/100)
✦Cuzz'ın erken orman baskısı Koridor evresini 90'a çıkardı ve 15. dakikada +1324 XP avantajı sağladı.
- ViclaDemacia Kupası Mid 2026 · İstikrarYükseldi ▲2360→83(83/100)
✦Vicla'nın İstikrar değeri, istikrarlı mid oyunu ve 4,1 KDA sayesinde Demacia 2026'da 83'e yükseldi.
- KellinDemacia Kupası Destek 2026 · MakroYükseldi ▲1861→79(79/100)
✦Kellin'in Makro puanı 79'a yükseldi; 15. dakikadaki +246 altın avantajı erken harita kontrolünü besledi.
- ClearDemacia Kupası Top 2026 · İstikrarYükseldi ▲1774→91(91/100)
✦Clear'ın İstikrar puanı Demacia 2026'da 91'e çıktı, üst koridordaki güvenilir 3 KDA bunu sağlamlaştırdı.
- 89→72(72/100)
✦PerfecT'in Makro puanı Demacia 2026'da 72'ye düştü, çünkü GD@15'teki +1010'luk üstünlük nadiren harita kontrolüne dönüştü.
- TaeyoonDemacia Kupası Bot 2026 · İstikrarYükseldi ▲1667→83(83/100)
✦Taeyoon'un İstikrar puanı, sabit 3,8 KDA'sını Demacia 2026'nın büyük sahnesinde de koruyunca 83'e yükseldi.
- BddDemacia Kupası Mid 2026 · MekanikYükseldi ▲1575→90(90/100)
✦Bdd'nin Mekanik değeri Demacia 2026'da 90'a yükseldi; bunda orta koridordan gelen etkileyici 780 DPM etkili oldu.
- EffortDemacia Kupası Destek 2026 · İstikrarYükseldi ▲1572→87(87/100)
✦Effort'un İstikrar puanı Demacia 2026'da 87'ye yükseldi ve destek rolünde 5,2'lik sabit bir KDA yakaladı.
- 65→51(51/100)
✦FIESTA'nın Takım savaşı, Demacia 2026 mid lane'de yalnızca %48,2 öldürme katılımıyla 51'e düştü.
- AimingDemacia Kupası Bot 2026 · İstikrarYükseldi ▲480→84(84/100)
✦Aiming'in İstikrar değeri 84'e yükseldi; Demacia 2026'daki istikrarlı 4,7 KDA alt koridoru güvenilir tutuyor.
- 72→68(68/100)
✦Quad'in İstikrar puanı, son dönemdeki büyük sahne maçları 6.5 KDA'sından daha ağır bastığı için Demacia 2026'da 68'e geriledi.
- CannaLEC Top 2026 · Koridor evresiYükseldi ▲369→72(72/100)
✦Canna'nın Koridor evresi puanı 72'ye yükseldi; 15. dakikadaki +191,3 altın avantajı onu LEC'in çoğu üst koridor oyuncusunun önüne taşıyor.
- 79→76(76/100)
✦Karis, Demacia 2026'da Koridor evresinde geriledi ve 15. dakikada 292,2 altın geride kaldı.
- BurdolTop 2026 · Şampiyon havuzuYükseldi ▲264→66(66/100)
✦2026 üst koridor oyuncuları arasında, son büyük sahne maçlarının hesaba katılmasıyla Burdol'un Şampiyon havuzu hafifçe yükselip 66 oldu.
- 77→75(75/100)
✦Casting'in Şampiyon havuzu, son dönemdeki büyük sahne üst koridor performansı akranları arasında daha düşük sıralandığı için 75'e geriledi.
- 95→93(93/100)
✦Chovy'nin Koridor evresi puanı 93'e geriledi, çünkü 15. dakikadaki +278,6 altın avantajı artık orta koridorcular arasında biraz daha düşük bir sırada yer alıyor.
- DoranEWC Top 2026 · MekanikYükseldi ▲292→94(94/100)Kaybetti2G 2M · Gen.G · 1-2
✦Doran'ın Mekanik puanı EWC 2026'da 94'e yükseldi; üst koridor oyuncusu dakikada 658 hasar verdi.
- FakerMSI Mid 2026 · MakroYükseldi ▲278→80(80/100)Kaybetti4G 2M · G2 Esports · 1-3
✦Faker'ın Makro puanı MSI 2026'da 80'e yükseldi, çünkü 15. dakikadaki +4 CS avantajı mid lane'de akıllı bir harita temposunu gösteriyor.
- KyeahooWorlds Mid 2026 · MakroYükseldi ▲275→77(77/100)
✦Kyeahoo'nun Makro değeri, Worlds 2026'da -1,8'lik GD@15'i harita oyunuyla telafi etmesi sayesinde 77'ye yükseldi.
- PaduckBot 2026 · MakroDüştü ▼256→54(54/100)
✦15. dakikada 496 altın geride olmak alt koridordan gelen harita baskısını sınırladı ve Paduck'ın Makro puanı 54'e geriledi.
- 87→85(85/100)
✦Roamer'ın İstikrar puanı, 5,4'lük KDA'sı en istikrarlı orta koridor oyuncularının biraz gerisinde kaldığı için 85'e düştü.
- SamDBot 2026 · Şampiyon havuzuDüştü ▼265→63(63/100)
✦SamD'nin Şampiyon havuzu 65'ten 63'e düştü, çünkü son dönemde büyük sahnelerdeki alt koridor maçları akranları arasında daha düşük sıralandı.
- ShowMakerEWC Mid 2026 · Takım savaşıYükseldi ▲275→77(77/100)Kazandı5G 0M · Karmine Corp · 3-0
✦ShowMaker'ın Takım savaşı puanı EWC 2026'da 77'ye yükseldi ve takımın öldürmelerinin %64,1'i mid'den geldi.
- 87→85(85/100)
✦Siwoo'nun Şampiyon havuzu 85'e geriledi; diğer top laner'lar Worlds 2026'nın büyük sahnesinde çeşitlilikte hafifçe öne geçti.
- ZeusEWC Top 2026 · MakroDüştü ▼270→68(68/100)Kaybetti0G 1M · T1 · 0-2
✦Zeus 15. dakikada ortalama 126,6 altın farkı yakaladı, ancak bu harita oyununa daha az yansıdı, bu yüzden Makro düştü.
11 Ekim 2026 Pazar
- CuzzOrman 2026 · İstikrarDüştü ▼284→82(82/100)
✦Cuzz İstikrar puanında 82'ye geriledi; 3.3 KDA'sı büyük sahnelerde daha sağlam performans gösteren orman oyuncularının gerisinde kaldı.
- EffortDestek 2026 · İstikrarDüştü ▼284→82(82/100)
✦Effort'un İstikrar değeri 82'ye düştü, çünkü son büyük sahnelerde 3,6 KDA ile diğer destek oyuncularının gerisinde kaldı.
- KyeahooMid 2026 · İstikrarDüştü ▼284→82(82/100)
✦Kyeahoo'nun İstikrar puanı 82'ye hafifçe düşüyor, çünkü büyük sahnelerdeki 4,1 KDA'sı mid oyuncuları arasında biraz daha düşük bir sırada yer alıyor.
9 Ekim 2026 Cuma
- SamDDemacia Kupası Bot 2026 · MakroYükseldi ▲1060→70(70/100)
✦SamD'nin Makro puanı Demacia 2026'da 70'e yükseldi, çünkü harita hakimiyeti 15. dakikadaki -747 altın farkını telafi etti.
- PaduckBot 2026 · MakroYükseldi ▲254→56(56/100)
✦Paduck'ın Makro puanı 56'ya yükseldi, çünkü akıllı harita oyunu 15. dakikadaki 496 altınlık açığı kapattı.
- 72→70(70/100)
✦Quad'ın İstikrar puanı 70'e geriledi, çünkü Demacia 2026'daki 6,5 KDA büyük sahne performansını yükseltmeye yetmedi.
- 78→76(76/100)
✦Raptor'un Koridor evresi 76'ya düşüyor, Demacia 2026'daki orman oyununda 15. dakikada 128,7 XP geride kalıyor.
- 84→82(82/100)
✦Teddy'nin İstikrar değeri Demacia 2026'da 82'ye düştü ve 5.1 KDA, ADC oyuncuları arasında biraz daha düşük sıralandı.
8 Ekim 2026 Perşembe
- 62→41(41/100)
✦Quad'ın Takım savaşı puanı Demacia 2026'da 41'e düştü ve orta koridordaki öldürme katılımı yalnızca %57 oldu.
- ViclaDemacia Kupası Mid 2026 · Koridor evresiYükseldi ▲1278→90(90/100)
✦Vicla'nın Koridor evresi Demacia 2026'da 90'a yükseldi ve orta koridorda 15. dakikada +11,2 XP avantajını korudu.
- 55→47(47/100)
✦FIESTA'nın İstikrar değeri 47'ye düştü; mid'de 2,7 KDA ile Demacia sahnesinde dengesiz bir performans ortaya koydu.
- 85→93(93/100)
✦Jiwoo'nun Şampiyon havuzu puanı, son dönemdeki büyük sahne alt koridor maçlarında geniş şampiyon seçimi sayesinde 93'e yükseldi.
- 71→79(79/100)
✦Karis, Demacia aşamasında orta koridorda 15. dakikada eşit XP'yi koruyarak Koridor evresi puanını 79'a yükseltti.
- 68→76(76/100)
✦Raptor'ın Koridor evresi puanı 76'ya yükseldi, çünkü Raptor Demacia'daki diğer ormancılara karşı +6,6 GD@15 değerini korudu.
- 86→92(92/100)
✦Taeyoon'un Koridor evresi puanı 92'ye yükseldi; 15. dakikadaki +42,6 XP farkı alt koridoru erken oyunda önde tutuyor.
- AimingDemacia Kupası Bot 2026 · MekanikYükseldi ▲587→92(92/100)
✦Aiming'in Mekanik puanı Demacia 2026'daki 778,3 DPM ile 92'ye yükseldi ve alt koridorda keskin bir uygulama gösterdi.
- BddDemacia Kupası Mid 2026 · Koridor evresiYükseldi ▲571→76(76/100)
✦Bdd'nin Koridor evresi Demacia 2026'da 76'ya yükseldi; 15. dakikadaki +45.6 altın avantajı orta koridoru kontrol altında tuttu.
- 63→58(58/100)
✦Clear'ın Şampiyon havuzu, Demacia 2026'da üst koridordaki seçenekler daraldığı için 58'e geriledi.
- 88→93(93/100)
✦Cuzz'ın Şampiyon havuzu, ormancılar arasında yakın dönem ağırlıklı güçlü büyük sahne performansı sayesinde 93'e yükseldi.
- EffortDemacia Kupası Destek 2026 · MakroYükseldi ▲496→100(100/100)
✦Effort'un Makro puanı 100'e çıktı, çünkü 15. dakikadaki +35.4 altın avantajı bir destek oyuncusu için keskin bir harita kontrolünü gösteriyor.
- 65→61(61/100)
✦Kellin'in Makro puanı Demacia 2026'da 65'ten 61'e düştü ve 15. dakikada 20.3 altın geride kaldı.
- AriaMid 2026 · Takım savaşıYükseldi ▲243→45(45/100)
✦Aria'nın Takım savaşı 45'e yükseldi, çünkü %68,5'lik öldürme katılımı Aria'yı kilit çatışmalarda aktif tuttu.
- 83→81(81/100)
✦Berserker'ın İstikrar değeri Worlds 2026'da 81'e geriledi, ancak 5,7'lik KDA tabanı yüksek tutuyor.
- BullCBLOL Bot 2026 · Koridor evresiYükseldi ▲238→40(40/100)
✦Bull'un Koridor evresi 40'a yükseliyor ve 15. dakikadaki yalnızca 5,4'lük XP farkı koridoru dengeli tutuyor.
- 85→87(87/100)
✦Burdol'un Koridor evresi puanı 87'ye yükseldi ve Demacia 2026'daki üst koridor performansında 15. dakikada +26 XP avantajı yakaladı.
- CoreJJMSI Destek 2026 · MekanikDüştü ▼278→76(76/100)Kaybetti2G 2M · T1 · 0-3
✦CoreJJ'nin Mekanik puanı MSI 2026'da 76'ya düştü, çünkü 231'lik mütevazı DPM değeri destekler arasında düşük sıralarda kaldı.
- DoranEWC Top 2026 · İstikrarDüştü ▼276→74(74/100)Kaybetti2G 2M · Gen.G · 1-2
✦Doran'ın İstikrar değeri EWC 2026'da 74'e düştü; 2,9'luk KDA üst koridordaki dengesiz performansı yansıttı.
- 95→93(93/100)Kaybetti2G 2M · Gen.G · 1-2
✦Keria'nın Koridor evresi EWC 2026'da 93'e düştü, ancak 15. dakikadaki +213 altın avantajı onu hâlâ elit seviyede tutuyor.
- 78→76(76/100)
✦Morgan'ın Şampiyon havuzu 76'ya geriledi, çünkü son dönemde büyük sahnelerdeki üst koridor performansı sıralamada biraz daha aşağıda yer aldı.
- OnerEWC Orman 2026 · İstikrarDüştü ▼276→74(74/100)Kaybetti2G 2M · Gen.G · 1-2
✦Oner'in İstikrar puanı EWC 2026'da 74'e düştü ve 3,6 KDA'sı diğer ormancılar arasında daha düşük sırada yer aldı.
- 75→73(73/100)
✦PerfecT'in Şampiyon havuzu 73'e düştü, çünkü Demacia 2026'daki son performansı üst koridor oyuncuları arasında daha düşük sıralandı.
- TeddyDemacia Kupası Bot 2026 · İstikrarYükseldi ▲282→84(84/100)
✦Teddy'nin İstikrar puanı 84'e yükseldi; Demacia 2026'daki istikrarlı 5,1 KDA, Teddy'yi güvenilir kılmaya devam ediyor.
- VstaLCP Destek 2026 · İstikrarYükseldi ▲235→37(37/100)
✦Vsta'nın İstikrar puanı, LCP 2026'da destek oyunculuğu boyunca sabit kalan 2,5 KDA sayesinde 37'ye yükseldi.
- YoungJaeOrman 2026 · Şampiyon havuzuYükseldi ▲250→52(52/100)
✦YoungJae'nin Şampiyon havuzu 52'ye yükseldi ve bu, ormancının son dönemdeki büyük sahnelerde en güçlü alanı oldu.
7 Ekim 2026 Çarşamba
- AimingLCK Bot 2026 · MakroYükseldi ▲276→78(78/100)
✦Aiming'in Makro puanı 78'e yükseldi; 15. dakikadaki +2,2 CS üstünlüğü daha keskin dalga ve harita kontrolüne işaret ediyor.
- BddLCK Mid 2026 · Takım savaşıYükseldi ▲279→81(81/100)
✦Bdd'nin Takım savaşı puanı, %68,8'lik öldürme katılımı sayesinde mid laner'ı çatışmaların merkezinde tutarak 81'e yükseldi.
- CareerWorlds Destek 2026 · MakroYükseldi ▲279→81(81/100)
✦Career'in Makro puanı Worlds 2026'da 81'e yükseldi, çünkü 15. dakikadaki +124.2 altın farkı harita kontrolünü açtı.
- 93→91(91/100)Kaybetti0G 1M · T1 · 0-2
✦Delight'ın Şampiyon havuzu, son dönemde büyük sahnedeki destek oyunu daha düşük puanlandığı için EWC 2026'da 91'e geriledi.
- 78→80(80/100)
✦Effort'un Şampiyon havuzu, Demacia 2026'da farklı destek seçimlerine iyi uyum sağlamasıyla 80'e yükseldi.
- KeriaDestek 2026 · MekanikYükseldi ▲281→83(83/100)
✦Keria'nın Mekanik değeri 83'e yükseldi; 254.3 DPM ile büyük sahnelerde destekler arasında daha keskin bir uygulama sergiledi.
- KyeahooEWC Mid 2026 · Koridor evresiYükseldi ▲283→85(85/100)Kaybetti4G 1M · Dplus KIA · 0-3
✦Kyeahoo'nun Koridor evresi puanı EWC 2026'da 85'e yükseldi ve mid'de 15. dakikada +90 altın farkı yakaladı.
- LucidWorlds Orman 2026 · Koridor evresiYükseldi ▲291→93(93/100)
✦Lucid'in Koridor evresi puanı Worlds 2026'da 93'e yükseldi ve bunun temelinde 15. dakikada +289,8 XP'lik avantaj yer aldı.
- 97→95(95/100)Kaybetti2G 2M · Gen.G · 1-2
✦Oner'ın Koridor evresi 95'e geriledi; çünkü +300'lük GD@15 hâlâ önde olsa da orman oyuncularının elit temposunun gerisinde kalıyor.
- RulerEWC Bot 2026 · Koridor evresiYükseldi ▲273→75(75/100)Kazandı2G 1M · T1 · 2-1
✦Ruler'ın Koridor evresi 75'e yükseldi; +40'lık XPD@15, EWC'de erken oyunda küçük deneyim avantajları elde ettiğini gösteriyor.
- ShowMakerWorlds Mid 2026 · Takım savaşıYükseldi ▲273→75(75/100)
✦ShowMaker'ın Takım savaşı değeri Worlds 2026'da 75'e yükseldi ve orta koridor çatışmalarında öldürme katılımı %63,2 oldu.
- SiwooWorlds Top 2026 · Şampiyon havuzuYükseldi ▲285→87(87/100)
✦Siwoo'nun Şampiyon havuzu 87'ye yükseldi, son dönemde büyük sahnedeki performansı Worlds üst koridor oyuncuları arasında üst sıralarda yer aldı.
- SmashWorlds Bot 2026 · Takım savaşıYükseldi ▲273→75(75/100)
✦Smash'in Takım savaşı puanı 75'e yükseldi ve %27,1 hasar payıyla Worlds 2026'da çatışmaların temelini oluşturdu.
- ZekaLCK Mid 2026 · İstikrarDüştü ▼293→91(91/100)
✦Zeka'nın İstikrar puanı 91'e hafifçe düştü, çünkü 5,7 KDA'sı son büyük sahnelerde LCK mid oyuncuları arasında biraz daha alt sıralarda yer alıyor.
6 Ekim 2026 Salı
- SamDBot 2026 · Koridor evresiDüştü ▼1263→51(51/100)
✦SamD'nin Koridor evresi puanı 51'e geriledi; mütevazı +21,2 GD@15 değeri daha güçlü alt koridor rakiplerinin gerisinde kalıyor.
- NamgungDestek 2026 · Koridor evresiYükseldi ▲665→71(71/100)
✦Namgung'un Koridor evresi 71'e yükseldi ve XPD@15 değeri, büyük sahnedeki diğer destek oyuncularına kıyasla -26.7 ile yakın tutuldu.
- TeddyBot 2026 · Koridor evresiYükseldi ▲674→80(80/100)
✦Teddy'nin Koridor evresi puanı 80'e yükseldi; bunu alt koridordan 15. dakikada elde ettiği +31,6 XP avantajı destekliyor.
- BurdolLPL Top 2026 · Şampiyon havuzuYükseldi ▲358→61(61/100)
✦Burdol'un Şampiyon havuzu 61'e yükseldi; son dönemde büyük sahnelerdeki üst koridor performansları yüzdelik dilimini yukarı çekti.
- CastingTop 2026 · Takım savaşıDüştü ▼374→71(71/100)
✦Casting'in Takım savaşı puanı 71'e geriledi; %55,3'lük mütevazı öldürme katılımı savaşlardaki etkisini sınırlıyor.
- GIDEONOrman 2026 · Koridor evresiYükseldi ▲374→77(77/100)
✦GIDEON'un Koridor evresi 77'ye yükseldi; bunda ormancı pozisyonundan 15. dakikada elde ettiği sağlam +64,7 altın avantajı etkili oldu.
- RoamerMid 2026 · Koridor evresiYükseldi ▲362→65(65/100)
✦Roamer'ın Koridor evresi 65'e yükseldi, çünkü -175.3'lük GD@15 büyük sahnelerde pozisyonu içinde iyi dayandı.
- 81→79(79/100)
✦Aiming'in Koridor evresi puanı 79'a geriledi ve -15,9'luk GD@15, alt koridordaki erken altın avantajlarının eridiğini gösteriyor.
- BAOBot 2026 · Şampiyon havuzuYükseldi ▲224→26(26/100)
✦BAO'nun Şampiyon havuzu, alt koridordaki son dönem büyük sahne performansının biraz iyileşmesiyle 24'ten 26'ya çıktı.
- BddLCK Mid 2026 · Takım savaşıDüştü ▼281→79(79/100)
✦Bdd'nin Takım savaşı 79'a geriledi ve %68,8'lik öldürme katılımı son zamanlarda diğer mid oyuncularının gerisinde kaldı.
- 69→67(67/100)
✦CoreJJ'nin Koridor evresi puanı 67'ye düştü ve 15. dakikadaki 68 XP açığı erken koridor değerini aşağı çekiyor.
- 75→73(73/100)
✦Cuzz İstikrar puanında 73'e geriledi, 3,3 KDA'sı ise Demacia 2026 ormancıları arasında hafif geride kaldı.
- 64→62(62/100)
✦Deokdam'ın Şampiyon havuzu 62'ye düştü; son maçlara ağırlık veren büyük sahne performansı LCK nişancıları arasında geriledi.
- DuDuTop 2026 · Şampiyon havuzuDüştü ▼252→50(50/100)
✦DuDu'nun Şampiyon havuzu, son dönemde büyük sahnelerdeki üst koridor performansı kendi pozisyonundaki rakiplerinin gerisinde kaldığı için 50'ye geriledi.
- 80→78(78/100)
✦Effort'un Şampiyon havuzu 78'e geriledi, çünkü son dönemde büyük sahnelerdeki destek oyunu daha dar bir yelpaze gösterdi.
- 55→57(57/100)
✦FIESTA'nın Şampiyon havuzu, Demacia 2026'daki orta koridor oyuncuları arasında son dönemde büyük sahnedeki daha güçlü performansı sayesinde 57'ye yükseldi.
- 72→70(70/100)
✦Jiwoo'nun Koridor evresi, 15. dakikada ortalama 371,6 altın geride kalmasının ardından 70'e düşüyor.
- KaelEWC Destek 2026 · Koridor evresiYükseldi ▲278→80(80/100)Kaybetti0G 1M · Karmine Corp · 0-2
✦Kael'in Koridor evresi 80'e yükseldi; EWC 2026'da istikrarlı bir destek oyuncusu olarak +13,1 GD@15 bunu destekliyor.
- KarisDemacia Kupası Mid 2026 · İstikrarYükseldi ▲260→62(62/100)
✦Karis'in mid'deki tutarlı 2.8 KDA'sı, büyük sahnelerdeki son formuyla İstikrar değerini 62'ye yükseltti.
- KellinDemacia Kupası Destek 2026 · İstikrarYükseldi ▲278→80(80/100)
✦Kellin'in Demacia 2026'daki istikrarlı 4,2 KDA'sı, destek oyuncusu olarak İstikrar puanını 78'den 80'e yükseltti.
- KeriaDestek 2026 · MekanikDüştü ▼283→81(81/100)
✦Keria'nın Mekanik puanı 81'e geriledi, büyük sahnede 254,3 DPM ile üst düzey destek oyuncularının gerisinde kaldı.
- MireuMid 2026 · Şampiyon havuzuYükseldi ▲238→40(40/100)
✦Mireu'nun Şampiyon havuzu, son dönemde büyük sahnelerdeki orta koridor oyunu akranları arasında biraz daha yüksek sıralandığı için 40'a yükseldi.
- OnerEWC Orman 2026 · Koridor evresiYükseldi ▲295→97(97/100)Kaybetti2G 2M · Gen.G · 1-2
✦Oner'ın Koridor evresi 97'ye yükseldi; bunda son dönemdeki büyük sahne maçlarında 15. dakikada elde ettiği güçlü +300 altın farkı etkili oldu.
- PaduckBot 2026 · MakroDüştü ▼256→54(54/100)
✦Paduck'ın Makro puanı 54'e düştü; 15. dakikadaki -496'lık GD açığı alt koridordan harita baskısını sınırlıyor.
- 55→53(53/100)
✦Pyosik'in Şampiyon havuzu 53'e geriledi, çünkü son dönemde büyük sahnelerdeki şampiyon çeşitliliği ormancılar arasında biraz daha düşük sırada yer aldı.
- 75→73(73/100)Kazandı2G 1M · T1 · 2-1
✦Ruler'ın Koridor evresi puanı 73'e geriledi; -316'lık GD@15, EWC 2026'daki alt koridor performansını olumsuz etkiledi.
- 84→86(86/100)
✦Taeyoon'un Koridor evresi, 15. dakikadaki istikrarlı +42,6 XP avantajı sayesinde büyük sahnede 86'ya yükseldi.
- YoungJaeOrman 2026 · İstikrarYükseldi ▲232→34(34/100)
✦YoungJae'nin İstikrar değeri 34'e yükseldi; son dönemde büyük sahnelerdeki orman oyununda daha sağlam bir 2,6 KDA bunu destekledi.
5 Ekim 2026 Pazartesi
- 84→79(79/100)
✦Aiming'in İstikrar puanı Demacia 2026'da 79'a düştü, 4.7 KDA alt koridordaki dengesiz performansları gizledi.
- 82→78(78/100)
✦Bdd'nin İstikrar değeri Demacia 2026'da 78'e düştü; 4'lük KDA orta koridordaki katkısının daha az tutarlı olduğunu yansıtıyor.
- 73→69(69/100)Kaybetti0G 1M · Los Grandes · 0-2
✦EWC 2026'daki %66,3 öldürme katılımı diğer ADC'lerin gerisinde kaldığı için Berserker'ın Takım savaşı puanı 73'ten 69'a geriledi.
- 79→75(75/100)
✦Cuzz'ın İstikrar değeri 75'e düşerken 3,3 olan KD'si
- 78→74(74/100)
✦Effort'un İstikrar değeri 74'e geriledi; 3,6 KDA'sı Demacia 2026'da destek yüzdelik diliminde düştü.
- 86→82(82/100)
✦PerfecT'in İstikrar puanı 82'ye düştü, çünkü Demacia 2026'daki 2,7 KDA'sı üst koridordaki rakiplerinin gerisinde kaldı.
- 58→54(54/100)
✦SamD'nin İstikrar değeri Demacia 2026'da 54'e düştü; 3,2'lik KDA alt koridordaki dengesiz performansı gösterdi.
- CoreJJMSI Destek 2026 · MekanikYükseldi ▲375→78(78/100)Kaybetti2G 2M · T1 · 0-3
✦CoreJJ'nin Mekanik puanı MSI 2026'da 78'e yükseldi ve bunu destekleyen şey
- 73→70(70/100)
✦Jiwoo'nun İstikrar değeri 70'e düştü; 2.8 KDA, Demacia 2026'da alt koridordaki performansının dengesiz olduğunu gösterdi.
- MorganTop 2026 · MekanikYükseldi ▲359→62(62/100)
✦Morgan'ın Mekanik puanı 62'ye yükseldi; üst koridorda dakikada 8,6 CS'lik net bir uygulama bunu destekledi.
- QuadLCS Mid 2026 · Takım savaşıDüştü ▼361→58(58/100)
✦Quad'ın Takım savaşı puanı 58'e geriledi, çünkü %26,3'lük hasar payı son dönemde LCS mid oyuncuları arasında daha alt sıralarda yer alıyor.
- BurdolDemacia Kupası Top 2026 · İstikrarYükseldi ▲277→79(79/100)
✦Burdol'un Demacia 2026'daki sabit 2.7 KDA'sı, üst koridordaki İstikrar puanını 79'a yükseltti.
- 54→52(52/100)
✦Callme'in Koridor evresi, 15. dakikada 47 altın geride kalması nedeniyle LCS 2026'da 52'ye düştü.
- CareerEWC Destek 2026 · İstikrarDüştü ▼292→90(90/100)Kazandı5G 0M · Karmine Corp · 3-0
✦Kariyerinin İstikrar değeri, 4,5 KDA'sının en iyi destek oyuncularının gerisinde kalmasıyla EWC 2026'da 90'a düştü.
- 77→79(79/100)
✦Casting'in Koridor evresi Demacia 2026'da 79'a yükseldi ve bunu 15. dakikadaki sağlam +68 altın avantajı destekledi.
- 62→64(64/100)
✦Clear'ın Şampiyon havuzu, Demacia 2026 üst koridor oyuncuları arasında daha iyi son dönem büyük sahne performansı sayesinde 64'e yükseldi.
- 73→71(71/100)
✦GIDEON'un Takım savaşı 71'e düşüyor, çünkü %15,7'lik mütevazı hasar payı diğer LCK ormancılarının gerisinde kalıyor.
- IgNarLCS Destek 2026 · MekanikYükseldi ▲246→48(48/100)
✦IgNar'ın Mekanik değeri 48'e yükseldi; 174 DPM'i onu LCS 2026 destekleri arasında daha üst sıraya taşıdı.
- 69→71(71/100)
✦Karis, Demacia 2026 orta koridorunda XPD@15 değerini +0 ile dengede tutarak Koridor evresinde 71'e hafifçe yükseldi.
- 72→74(74/100)
✦Kellin'in Koridor evresi puanı 74'e yükseldi, çünkü -20.3'lük GD@15 neredeyse eşit sayılır ve Demacia 2026 destekleri arasında iyi durumda kaldı.
- KeriaMSI Destek 2026 · Koridor evresiYükseldi ▲275→77(77/100)Kaybetti4G 2M · G2 Esports · 1-3
✦Keria'nın Koridor evresi MSI 2026'da 77'ye yükseliyor ve bunu 15. dakikadaki +158 XP avantajı destekliyor.
- 85→83(83/100)Kaybetti4G 1M · Dplus KIA · 0-3
✦Kyeahoo'nun Koridor evresi puanı 83'e hafifçe geriledi; çünkü 15. dakikadaki mütevazı +90 altın avantajı üst koridor ve orta koridordaki emsallerinin gerisinde kaldı.
- LucidLCK Orman 2026 · MakroDüştü ▼293→91(91/100)
✦Lucid'in Makro puanı, GD@15'te +94,8'lik üstünlüğe rağmen 91'e geriliyor; çünkü son dönemdeki büyük sahne performansı biraz daha düşük ağırlık taşıyor.
- 68→70(70/100)
✦Namgung'un Koridor evresi puanı 70'e yükseldi; koridorları neredeyse eşit tuttu ve XPD@15 değeri yalnızca -26.7 oldu.
- 58→56(56/100)
✦Noah'ın Şampiyon havuzu 56'ya düştü, çünkü son dönemde büyük sahnelerdeki alt koridor oyunu daha dar bir yelpaze gösterdi.
- 97→95(95/100)Kaybetti2G 2M · Gen.G · 1-2
✦Oner'ın Koridor evresi 95'e geriliyor; +300'lük GD@15 avantajı güçlü olsa da en iyi ormancıların biraz gerisinde kalıyor.
- PeyzEWC Bot 2026 · İstikrarDüştü ▼279→77(77/100)Kaybetti2G 2M · Gen.G · 1-2
✦Peyz'in İstikrar puanı EWC 2026'da 77'ye geriledi; 3,8 KDA'sı büyük sahnede en iyi alt koridor rakiplerinin gerisinde kaldı.
- RaptorDemacia Kupası Orman 2026 · İstikrarYükseldi ▲262→64(64/100)
✦Raptor'ın Demacia 2026'daki daha dengeli 2.8 KDA'sı, ormancı İstikrar puanını 64'e yükseltti.
- 57→59(59/100)
✦Roamer'ın Koridor evresi puanı Demacia 2026'da 59'a yükseldi; mid laner 15. dakikada +304 altın avantajını korudu.


























































